Kontakt informasjon

Besøksadresse

Kirkegata 10
3211 Sandefjord

Postadresse

Kirkegata 10
3211 Sandefjord

Tlf: 33 42 68 00

E-post: hlo@hlo.no

Bilde av skilt på utsiden av lokalet
  • Vår målsetning - dine muligheter

    Vår målsetning er å hjelpe deg og din bedrift med å ta de rette valgene gjennom pålitelige regnskaper og god rådgivning.

    Med våre 16 ansatte har vi bred erfaring og kompetanse til å hjelpe deg med dine behov, enten du er stor eller liten.

    Tett oppfølging og nærhet til deg som kunde er en av våre grunnverdier.

  • Historikk

    Selskapet har levert revisjonstjenester siden 1979, og med nåværende eiere siden 1987.
    Vi jobber med næringsliv primært i Østlandsområdet.
    Våre kunder varierer fra små nyetablerte bedrifter til store virksomheter.
    Vi holder til i moderne lokaler i Sandefjord sentrum.

  • Marthe Bjørnstad

    Partner / statsautorisert revisor. Master i regnskap og revisjon fra BI, ansatt i HLO siden 2003.

    412 18 004

    bjornstad@hlo.no

  • Yngvar Hem

    Partner / statsautorisert revisor. Jobbet med revisjon i over 40 år. Ansatt i HLO siden 1979.

    971 47 814

    hem@hlo.no

  • Trond Gjelstad

    Partner / statsautorisert revisor. Ansatt i HLO siden 1998. Tidligere erfaring fra skatteetaten.

    906 25 368

    gjelstad@hlo.no

  • Alexander Dahl Fossum

    Partner / statsautorisert revisor. Master i regnskap og revisjon fra BI, ansatt i HLO siden 2003.

    943 64 955

    fossum@hlo.no

  • Ivar Langemyhr

    Partner / statsautorisert revisor. Jobbet med revisjon i over 40 år. Ansatt i HLO siden 1978.

    900 93 407

    langemyhr@hlo.no

  • Bjørn Olav Olsen

    Partner / statsautorisert revisor. Jobbet med revisjon i over 35 år. Ansatt i HLO siden 1986.

    909 96 630

    olsen@hlo.no

  • Torild E. Gundersen

    Partner / statsautorisert revisor. Jobbet med revisjon i over 35 år. Ansatt i HLO siden 1985.

    970 94 993

    gundersen@hlo.no

  • Inger Lise Anvik

    Bachelor i økonomi. Jobbet med revisjon i over 35 år, ansatt i HLO siden 1985.

    907 33 136

    anvik@hlo.no

  • Barbro Lykken Rosenblad

    Statsautorisert revisor. Bachelor innen revisjon fra Høyskolen i Bø. Jobbet med revisjon i over 20 år, ansatt i HLO siden 1998.

    991 57 148

    rosenblad@hlo.no

  • Erlend Hardang

    Statsautorisert revisor. Master i regnskap og revisjon fra NHH. Ansatt i HLO i 2021, tidligere revisjonserfaring fra andre revisjonsselskap.

    416 73 887

    hardang@hlo.no

  • Inger Pettersen

    Bedriftsøkonom. Utdanning fra Handelskolen og BI. Jobbet innen revisjon over 20 år, samt 15 år med regnskap. Ansatt i HLO siden 2001.

    909 78 822

    pettersen@hlo.no

  • Åse Berit Gunnerød

    Statsautorisert revisor. Bachelor innen revisjon fra Høyskolen i Bø. Jobbet med revisjon i 16 år samt 9 år med regnskap. Ansatt i HLO siden 2006.

    975 41 086

    gunnerod@hlo.no

  • Karoline Klavenes Aasen

    Statsautorisert revisor. Bachelor i revisjon og regnskap fra Høyskolen i Agder. Ansatt hos HLO siden 2014.

    995 89 172

    aasen@hlo.no

  • Elin Berggren Jensen

    Statsautorisert revisor. Bachelor innen revisjon fra Høyskolen i Bø. Jobbet med revisjon i 25 år. Ansatt hos HLO i perioden 1996 til 2009, samt siden 2015.

    992 77 875

    jensen@hlo.no

  • Ann Kristin Bjerke Evensen

    Statsautorisert revisor. Jobbet innen revisjon i 13 år. Ansatt i HLO siden 2017.

    986 85 316

    evensen@hlo.no

  • Jan Reidar Roland

    Statsautorisert revisor. Utdannet innen revisjon og regnskap. Ansatt i HLO siden 2017. Tidligere erfaring fra revisjonsbransjen og regnskapsbransjen.

    472 48 482

    roland@hlo.no